Filtry
Wskazania do stosowania
Właściwości składu
Obszary stosowania
Objętość (ml)
Kraj produkcji

Preparaty do lipolizy

Filtry

Preparaty do lipolizy iniekcyjnej

Preparaty do lipolizy iniekcyjnej - roztwory przeznaczone do redukcji miejscowych złogów tłuszczu w dolnej części twarzy i ciała. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest mało inwazyjną i bezpieczniejszą alternatywą dla liposukcji chirurgicznej. Efekt po zastrzykach jest stopniowy i zwiększa się z każdym zabiegiem.

Na naszej twarzy i ciele znajdują się takie złogi tłuszczu, których nie da się wyeliminować za pomocą diety czy ćwiczeń. Z tego powodu kosmetologia wymyśliła preparaty do lipolizy iniekcyjnej na odchudzanie, które można kupić na naszej stronie. Iniekcje lipolityków pomagają zredukować warstwę tłuszczu, wyrównać strukturę skóry, zlikwidować blizny, zwłóknienia i cellulit bez operacji, bólu i okresu rekonwalescencji.

Rodzaje najlepszych preparatów do lipolizy iniekcyjnej

Preparaty do lipolizy iniekcyjnej są rodzajem mezokoktajlu. Kosmetolodzy w klinikach estetycznych i salonach kosmetycznych wykorzystują 2 rodzaje preparatów do wykonywania zastrzyków spalających tłuszcz.

 • Działania bezpośrednie. Środki te rozbijają błonę komórkową i rozpuszczają tłuszcz, produkty rozpadu są eliminowane z organizmu przez układ limfatyczny. Substancjami czynnymi lipolityków bezpośrednich są najczęściej fosfatydylocholina (PPC) - rozpuszcza zawartość adipocytu (co najmniej 1000 mg), dezoksycholan sodu - niszczy błonę komórek tłuszczowych (ponad 5 mg).
 • Działanie pośrednie. Ten rodzaj koktajlu nie ma agresywnego wpływu na komórki i działa poprzez aktywację procesów metabolicznych w tkankach. Adipocyty nie ulegają zniszczeniu, a jedynie zmniejszeniu, co przyczynia się do tego, że objętość złogów tłuszczu zostaje utracona. Produkt może zawierać kofeinę, L-karnitynę, bromelinę, ekstrakty z karczocha, kakao lub guarany.

Preparaty bezpośrednie do lipolizy dają szybsze rezultaty, ale ich wprowadzenie wiąże się z nieprzyjemnymi odczuciami, które towarzyszą podziałowi komórek. Dzięki pośrednim preparatom iniekcyjnym utrata objętości następuje powoli, jednocześnie efekt jest długotrwały. Połączenie lipolityków pośrednich z dietą i ćwiczeniami przynosi doskonałe efekty. Ten rodzaj preparatów nadaje się do pozbycia się cellulitu, ale także do zmniejszenia objętości spowodowanej obrzękami.

Wskazania i przeciwwskazania do stosowania preparatów do lipolizy

Intralipoterapia jest skuteczna w przypadku:

 • nadmiernie pulchne policzki;
 • podwójny podbródek;
 • złogi tłuszczu na ramionach, brzuchu, plecach, udach i pośladkach;
 • cellulit;
 • obrzęki, zatrzymanie płynów w tkankach.

Jednak zastrzyki są zalecane tylko dla pacjentów, którzy ukończyli 18 lat. 

Przeciwwskazania do preparatów do lipolizy iniekcyjnej są podobne do tych, które dotyczą każdego zabiegu iniekcyjnego. Należą do nich:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • zaburzenia autoimmunologiczne;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi 
 • indywidualna nietolerancja na składniki roztworu lipolitycznego;
 • ciężka alergia, wstrząs anafilaktyczny w wywiadzie;
 • onkologia;
 • cukrzyca w stadium dekompensacji.

Zabieg należy przełożyć, jeśli pacjent ma przeziębienie lub grypę, przyjmuje antybiotyki lub leki rozrzedzające krew.

Jaki zakres problemów mogą rozwiązać najlepsze preparaty do lipolizy iniekcyjnej?

 1. Obrzęk i związana z wiekiem ptoza tkanek miękkich,
 2. Przekrwienie w tkance podskórnej, przekrwienie limfatyczne,
 3. Cellulit i grudki na skórze,
 4. Zwiotczenie skóry,
 5. Rehabilitacja po liposukcji chirurgicznej i liftingu,
 6. "Policzki buldoga", zwiotczały podbródek,
 7. Przepukliny i ksantele na powiekach,
 8. Pakiety tłuszczu w środkowej trzeciej części twarzy,
 9. "Wdowi garb",
 10. Tłuste wałeczki w ramionach, łokciach, pośladkach, plecach, talii, biodrach, kolanach,
 11. Zwłóknienia i blizny o dowolnym charakterze,
 12. Trądzik pospolity, blizny.

Należy kupić lipolityki na twarz i ciało, jeśli pacjent jest zaniepokojony nie tylko odkładaniem się tkanki tłuszczowej, ale także poprawą ogólnego drenażu skóry i jej kondycji.

Preparat do lipolizy (przygotowanie do lipolizy)

Lipolityki wstrzykuje się w podskórną tkankę tłuszczową. W przypadku mezokoktajlu o bezpośrednim działaniu, do osiągnięcia pożądanych efektów wystarczy 1-4 zabiegów. Kurs zastrzyków lipolitycznych pośrednich może obejmować 5-10 sesji. Przy ustalaniu liczby i odstępów między zabiegami kosmetolodzy kierują się zaleceniami producenta, a także wyjściowym wyglądem konturów twarzy, sylwetką pacjenta oraz celami intralipoterapii.

Preparaty do lipolizy iniekcyjnej są dobierane przez specjalistę indywidualnie. Preparaty do lipolizy iniekcyjnej są teraz dostępne do twarzy, ciała oraz preparaty uniwersalne. Koktajle iniekcyjne spalające tłuszcz zazwyczaj nie zawierają lidokainy, w przypadku klientów o niskim progu bólu warto zastosować znieczulenie miejscowe.

Przez kilka dni po zabiegu lipolizy pacjenci powinni pić około 2 litrów wody dziennie, powstrzymywać się od alkoholu, intensywnych wysiłków fizycznych, opalania, kąpieli i pływania.

Łatwo jest zamówić preparaty do lipolizy, jednak warto pamiętać, że proces lipolizy bezpośredniej jest dość bolesny i wymaga rąk certyfikowanego specjalisty, ponieważ niszczy komórkę od środka. Podczas procesu lipolizy bezpośredniej może wystąpić dyskomfort, ból i uczucie pieczenia. 

Jak wybrać najskuteczniejszy preparat do lipolizy na stronie internetowej

Lipolityki można kupić w naszym sklepie, przechodząc do działu "Lipolityki" i wybierając wymagany produkt do lipolizy. Mezokoktajle lipolityczne dostarczamy nie tylko do największych miast takich jak Poznań, Warszawa, Kraków, ale także do wszystkich miejsc, w których dostępna jest nasza usługa dostawy.

Jaka jest cena najskuteczniejszych preparatów do lipolizy 

Cena iniekcji mezokoktajlu lipolitycznego zależy od kilku czynników:

 • Lipoliza bezpośrednia/pośrednia (jeśli kilka sesji zmniejszy obszary problemowe o więcej niż kilka centymetrów, taka lipoliza będzie prawdopodobnie kosztować więcej niż zwykła lipostymulacja),
 • Skład (lipolityki pośrednie są czasem dość drogie ze względu na wysoką jakość peptydów i innych składników, które pomagają wygładzić skórę, zlikwidować cellulit, zapewnić drenaż limfatyczny i tak dalej),
 • Kraj pochodzenia (Korea Południowa jest tańsza od leków europejskich),
 • Wizerunek i renoma producenta, recenzje lipolityków na rynku wśród kosmetologów.

Jak długo utrzymują się efekty wstrzykiwania najskuteczniejszego preparatu do lipolizy

Wszystko zależy od chęci pacjenta do utrzymania osiągniętych efektów. Jeśli jako cel lipolizy podano likwidację złogów tłuszczu, to przy odpowiedniej diecie i chodzeniu na siłownię, efekt będzie długotrwały. Jeśli preparat do lipolizy iniekcyjnej był wstrzykiwany w celu liftingu lub walki z cellulitem, to dla podtrzymania osiągniętego rezultatu ważne jest wykonanie zabiegu raz na 3 miesiące.