Dermaheal LL 5 ml

Dermaheal LL 5 ml

Kod: 1361
Niedostępne

Podstawowe właściwości

Dermaheal LL, bezpośrednio działająca lipoliza iniekcyjna, jest przeznaczona do zwalczania złogów tłuszczu w miejscach, w których sport i dieta są bezsilne, w modelowaniu dolnej trzeciej części twarzy, a także do korygowania konturów ciała. Produkt jest wytwarzany w zakładach południowokoreańskiej firmy Caregen Co. Ltd. Jego wyjątkowość polega na tym, że roztwór ma zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie działanie "spalające" tłuszcz, dzięki czemu nie powoduje nierówności, zgrubień, "zwiotczenia" tkanek i nie tworzy "skórki pomarańczowej" po wstrzyknięciu.

"

Jakiego rodzaju produktem jest Dermaheal LL 5 ml

Dermaheal LL 5 ml to zaawansowany preparat stosowany w mezoterapii, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Produkt ten jest szczególnie ceniony w dziedzinie kosmetologii iniekcyjnej za swoje szybkie i widoczne efekty. Dzięki unikalnej formule, Dermaheal LL 5 ml wspomaga proces lipolizy, co prowadzi do modelowania sylwetki i poprawy elastyczności skóry.

Cechy Dermaheal LL 5 ml

Dermaheal LL 5 ml charakteryzuje się wysoką skutecznością dzięki zawartości peptydów biomimetycznych, fosfatydylocholiny oraz L-karnityny. Te składniki aktywne wspólnie działają na redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę struktury skóry. Produkt jest bezpieczny i dobrze tolerowany przez pacjentów, co potwierdzają liczne badania kliniczne. Dermaheal LL 5 ml to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych metod modelowania sylwetki bez konieczności inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

"

Główna charakterystyka Dermaheal LL 5 ml

Mezoterapia lipolityczna stanowi mniej traumatyczną, inwazyjną alternatywę dla liposukcji chirurgicznej, zapewniając podobne rezultaty, ale w innym stopniu. Zastrzyki Dermaheal LL działają na poziomie komórkowym, redukcja objętości przebiega gładko i naturalnie. Nie ma długiego okresu rehabilitacji. W przeciwieństwie do chirurgicznej liposukcji, terapię z użyciem Dermaheal LL można śmiało nazwać zabiegiem weekendowym.
W skład produktu wchodzą: 

 • Fosfatydylocholina (uwodorniona lecytyna), która przekształca tłuszcz w emulsję, ułatwiając w ten sposób jego eliminację przez układ limfatyczny;
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2), który stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega wiotczeniu skóry po zmniejszeniu jej objętości i zapewnia efekt liftingu;
 • L-karnityna, która przyspiesza proces lipolizy oraz usuwa nadmiar płynów i toksyn z tkanek;
 • kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy i minerały.

Składniki produktu są biokompatybilne z tkankami ludzkimi i nie powodują reakcji alergicznych. Bezpieczeństwo i skuteczność produktu zostały udowodnione w badaniach klinicznych i potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami jakości.
Koktajl lipolityczny Dermaheal LL można kupić w szklanych fiolkach o pojemności 5 ml. Opakowanie zawiera 10 fiolek. Produkt można kupić pojedynczo lub jako całe opakowanie Dermaheal LL, po oczywiście niższej cenie.
 

Obszar zastosowania Dermaheal LL 5 ml

Dermaheal LL Injectable Lipolytic jest stosowany do korekcji złogów tłuszczu:

 • w dolnej trzeciej części twarzy;
 • w okolicy szyi i podbródka;
 • na udach i pośladkach;
 • na brzuchu
 • na bocznych powierzchniach ciała;
 • w górnych częściach ramion.

Preparat pomaga pozbyć się podwójnych podbródków, nagromadzonego tłuszczu w okolicy policzków i jest stosowany do napinania zwiotczałej skóry w dolnej części twarzy. Dermaheal LL jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, pacjentów młodych (zawsze od 18 roku życia) i starszych.
 

Protokół zabiegu

Roztwór lipolityczny Dermaheal LL jest wstrzykiwany za pomocą strzykawki w podskórną tkankę tłuszczową na głębokość 5-10 mm. Zalecany rozmiar igły to 27G lub 30G (5-8 mm). Iniekcje wykonuje się techniką infiltracji. Możliwe jest również zastosowanie mezorollera lub mezopistoletu, ale efekt może być wolniejszy. 

Zabieg jest wykonywany na oczyszczonej i uprzednio zdezynfekowanej skórze. Zabieg lipolizy jest dość bolesny, dlatego jeśli pacjent jest wrażliwy na ból, należy zastosować znieczulenie miejscowe w postaci kremu lub żelu. Wstrzyknięcie bezpośrednio działającego leku lipolitycznego może również przez pewien czas powodować bolesność w miejscu wstrzyknięcia. 

Sesja trwa około 30 minut. Zużycie preparatu zależy od leczonego obszaru i wynosi 5-10 ml.

Czas trwania zabiegu wynosi 3 miesiące. W pierwszym miesiącu zabiegi przeprowadza się co tydzień, w drugim miesiącu - raz na 2 tygodnie, a w trzecim miesiącu - raz na miesiąc. Dla utrzymania efektu przez kolejne 6 miesięcy konieczny jest 1 zabieg co 2-3 miesiące.

Wynik zabiegu

Subtelny efekt zastrzyków lipolitycznych jest widoczny już po 2 sesjach, a po miesiącu staje się bardziej wyraźny.

Zastrzyki w okolice twarzy sprawiają, że owal twarzy staje się wyraźniejszy, poprawiają jakość i strukturę skóry oraz zwiększają jej jędrność. Zmniejsza się również głębokość zmarszczek i fałdów dzięki efektowi drenażu limfatycznego. Lipoliza iniekcyjna w naturalny sposób redukuje tkankę tłuszczową, napina kontury ciała, nie powodując zwiotczenia skóry. Ponadto, Dermaheal LL pomaga wyeliminować rozstępy, wygładza "skórkę pomarańczową".

Efekty uboczne po leczeniu iniekcyjnym obszarów problemowych za pomocą koktajlu do mezoterapii są niewielkie. Zaczerwienienie, zasinienie i grudki znikają w ciągu 2-4 dni. Aby uniknąć powikłań, przez kilka dni pacjenci nie mogą używać kosmetyków dekoracyjnych. Przez 7-10 dni należy unikać kąpieli, opalania się na słońcu i w solarium. Przez tydzień należy unikać ciężkich ćwiczeń, nadmiernego wysiłku fizycznego i pływania w otwartych wodach.

Przeciwwskazania

Zastrzyki lipolityczne Dermaheal LL są przeciwwskazane u kobiet w ciąży i karmiących, osób cierpiących na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, choroby onkologiczne, mających problemy z krzepliwością krwi. Zabiegi nie są zalecane podczas zaostrzeń chorób przewlekłych, stanów zapalnych i infekcji skóry w leczonym obszarze.
 

Charakterystyka

 • Marka

  Dermaheal

 • Główne charakterystyki
 • Wskazania do stosowania
  Drugi podbródek
  Miejscowe złogi tłuszczu
  Cellulit
 • Obszary stosowania
  Twarz
  Ciało
 • Objętość (ml)
  5 ml
 • Kraj produkcji
  Korea Południowa