Stylage Bi-SOFT - wypełniacze i bio rewitalizanty na bazie kwasu hialuronowego

Podczas jednej z konferencji Derma w Dubaju, światowej sławy producent wypełniaczy Stylage, francuskie laboratorium VIVACY, ogłosiło całkowite zastąpienie gamy Classic unowocześnioną wersją Bi-SOFT. Decyzja ta zaskoczyła wówczas wiele osób, ponieważ bo nie było narzekań na wypełniacze Stylage i bio rewitalizanty i zawsze cieszyły się doskonałą reputacją.
Rok później światowy przemysł kosmetyczny w pełni docenił postępowość i innowacyjność firmy i mógł "posmakować" wszystkich zalet odnowionego Stylage Bi-SOFT.

Jakie są cechy szczególne serii Stylage Bi-SOFT?

Należy zacząć od tego, co w produktach pozostało niezmienione. Doskonała, sprawdzona przez dziesięciolecia, skuteczna formuła pozostała niezmieniona. Firma nie zmieniła również swojej oferty produktowej, która pokrywa wszystkie potrzeby i wymagania kosmetologów i ich pacjentów. Preparaty Stylage Bi-SOFT reprezentowane są w asortymencie Filler Shop przez następujące pozycje:

  • Stylage Bi-SOFT HYDRO
  • Stylage Bi-SOFT HYDRO MAX
  • Stylage Bi-SOFT S
  • Stylage Bi-SOFT M
  • Stylage Bi-SOFT L
  • Stylage Bi-SOFT XL
  • Stylage Bi-SOFT XXL
  • Stylage Bi-SOFT LIPS 

Wszystkie produkty są dostępne w wersji z lidokainą i bez lidokainy, dzięki czemu specjalista może wybrać najlepszy zestaw materiałów do wykonania zabiegu.

Opakowania zmieniły swój kształt i wygląd, stając się bardziej użytkowe. Wydłużone pudełko zawiera tylko jedną skromną wzmiankę o nazwie "Bi-SOFT", na bocznej ściance.W instrukcji obsługi nie znajdziesz również napisu "Bi-SOFT" - instrukcja specjalistyczna i naklejki pozostają takie same. 

A jednocześnie seria Stylage Bi-SOFT nadal może być śmiało nazywana rewolucyjnym odkryciem w kosmetologii! Dlaczego?
Chodzi o udoskonalenie samego narzędzia pracy kosmetologa - strzykawki, materiału, z którego jest wykonana, jej kształtu i proporcji. 

10 zalet strzykawek Stylage Bi-SOFT

1) MATERIAŁ Wysokiej jakości poliwęglan użyty do produkcji korpusu, tłoka, cylindra i końcówki typu luer daje zupełnie inne wrażenia dotykowe podczas pracy z lekiem.

2) POWIERZCHNIA Aksamitna powierzchnia SOFT-TOUCH znacznie zwiększa poziom chwytu dłonią specjalisty, pomagając zapewnić pewniejsze dopasowanie strzykawki do dłoni.

3) KODOWANIE KOLORÓW Firma wprowadziła oznaczenia kolorystyczne umożliwiające szybką i bezpieczną identyfikację preparatów między sobą, co jest bardzo ważne dla kosmetologów pracujących z różnymi wypełniaczami. 

4) ŚRODEK CIĘŻKOŚCI Środek ciężkości tłoka przesunięty od środka do krawędzi zwiększa stabilność strzykawki podczas nacisku na nią.

5) PROPORCJE Nowe proporcje strzykawki zmniejszają uczucie siły wstrzyknięcia, dzięki czemu zabieg jest bardziej precyzyjny i wygodny. Jest to szczególnie ważne przy wstrzykiwaniu preparatów o dużej lepkości.

6) KOŁNIERZ Wklęsła powierzchnia kołnierza pozwala na wygodne ułożenie strzykawki w dłoni i zapobiega jej zsuwaniu się podczas pracy.

7) ROZMIAR TŁOKA 80% większa powierzchnia zatrzymania tłoka w porównaniu do starej konstrukcji strzykawki umożliwia kontrolowanie wstrzyknięcia całą dłonią, a nie tylko kciukiem. Pomaga to w bardziej inteligentnym rozłożeniu obciążenia.

8) KĄT WTRYSKU Zwiększona o 90% powierzchnia uchwytu pozwala na swobodniejszą zmianę kąta wstrzykiwania, zapewniając lepsze wyniki korekcji.

9) ELIPSA Eliptyczny kształt ogranicznika bez ostrych rogów gwarantuje nowy poziom komfortu dla kosmetyczki i brak dyskomfortu dla pacjenta podczas dotykania strzykawki.

10) TEST ASPIRACJI Dzięki specjalnym oznaczeniom na płytce chwytającej kosmetyczka może z łatwością wykonać test aspiracji.

Potwierdzona jakość i bezpieczeństwo

Jak widać, udoskonalenie podstawowego narzędzia pracy lekarza kosmetologa naprawdę zmienia poziom skuteczności, precyzji i komfortu wykonywanych manipulacji. 

Jakość produktu laboratoryjnego VIVACY pozostaje niezmieniona w każdej zmodernizowanej strzykawce. Wszystkie produkty zawierają wysoko oczyszczony kwas hialuronowy o różnej gęstości, którego molekuły są usieciowane przy użyciu technologii 3D-Matrix.

Kwas hialuronowy w składzie żeli odpowiada za przywrócenie hydro równowagi, regenerację komórek, ochronę i nawilżenie tkanek miękkich. Dodany do składu wypełniaczy przeciwutleniacz mannitol przedłuża obecność wypełniacza w skórze właściwej, a także pomaga zwalczać negatywny wpływ wolnych rodników na komórki.

Cena zmodernizowanej serii Stylage Bi-SOFT nie jest dużo wyższa niż serii klasycznej, a profesjonalista szanujący siebie i swój zawód z pewnością wybierze bardziej zaawansowany instrument do swojej pracy. Dlatego laboratorium VIVACY śmiało ogłosiło stopniową całkowitą wymianę wypełniaczy poprzedniej generacji na serię Bi-SOFT. Stylage Bi-SOFT - wybór pierwszego z najlepszych!