Brands

Rynek kosmetologii iniekcyjnej zajmuje coraz większą pozycję w świecie piękna, odmładzania i estetyki. To, co wcześniej było możliwe do wykonania tylko przez chirurgów plastycznych i kosztowało pacjentów wiele pieniędzy, wysiłku, bólu i krwi, teraz jest dostępne w ramach tzw. "zabiegu weekendowego". Po wizycie u kosmetologa zostajemy z jędrną skórą, soczystymi ustami i pięknymi rysami twarzy, ale bez skutków ubocznych i widocznych śladów pracy specjalisty. 

A wszystko to jest możliwe dzięki setkom laboratoriów i firm produkcyjnych. Na naszej stronie znajdziesz dużą ilość marek - nie bez powodu nasz sklep jest dużą rybą w tym oceanie. Mamy przyjemność przedstawić Państwu wiodące produkty europejskie i południowokoreańskie w różnych kategoriach:

 • Wypełniacze
 • Biorewitalizanty,
 • Mezopreparaty,
 • Peelingi,
 • Igły i kaniule,
 • Profesjonalne kosmetyki,
 • Akcesoria i wyposażenie.

Cały asortyment można podzielić na 2 kategorie:

 1. Czcigodne flagowce, na które stale jest zapotrzebowanie to: Juvederm, Stylage, Belotero, Radiesse, Sculptra, Sardenya, Aquashine, ABG Lab i tak dalej,
 2. Marki, które: bardziej się starają, mniej kosztują, dynamiczniej się rozwijają, ale nie osiągnęły jeszcze pozycji lidera. 

Lubimy pracować z obiema kategoriami: wszystko co sprawdzone daje pewność, wszystko co nowe daje perspektywę. Co najważniejsze, staramy się dostarczać w 100% oryginalne produkty najbardziej sprawdzonych, wysokiej jakości i oficjalnie zarejestrowanych marek.

Wypełniacze 

Przedstawiamy wypełniacze na bazie trzech składników aktywnych:

 1. Kwas hialuronowy: (80% rynku stanowią te produkty),
 2. Hydroksyapatyt wapnia: (Radiesse jest najbardziej znanym przedstawicielem, ale nie jedynym),
 3. Kwas polimlekowy: flagowym produktem na rynku jest francuski wypełniacz Sculptra, ale ma on mnóstwo konkurentów o podobnej wysokiej jakości i skuteczności z Korei Południowej - Olidia, Aesthefill, Etrebelle i tak dalej.

Posiadamy również szeroką gamę igieł i kaniul z Europy i Japonii do zastrzyków kosmetycznych. 

Preparaty do biorewitalizacji  i mezokoktajle

Na tym rynku europejskich liderów szybko wyprzedzają firmy południowokoreańskie, które co roku syntetyzują coraz więcej związków chemicznych: peptydów, polinukleotydów, aminokwasów, witamin i mikroelementów. Wszystkie te substancje aktywne pozwalają na uzyskanie znacznego efektu odmłodzenia, reparacji i likwidacji defektów estetycznych poprzez iniekcje powierzchowne i średnio głębokie. 

W naszym sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów dla:

 • twarz,
 • ciało,
 • włosy,
 • delikatny obszar wokół oczu.

Preparaty do lipolizy iniekcyjnej

Osobną klasą w mezopreparatach są lipolityki - iniekcyjne "spalacze tłuszczu". W naszym asortymencie znajdziesz wiele marek preparatów do lipolizy, zarówno bezpośrednich (niszczących komórkę tłuszczową), jak i pośrednich (zmniejszających objętość adipocytu). Traumatyczna chirurgiczna liposukcja to już przeszłość - teraz możesz zmniejszyć objętość, pozbyć się cellulitu, wygładzić grudkowatą skórę i poprawić drenaż limfatyczny bez operacji, krwi, bólu i tygodni rehabilitacji. I dla tego firmy wprowadzają na rynek wiele popularnych marek preparatów do lipolizy. 

Kosmetyki profesjonalne

Mamy przyjemność przedstawić szeroką gamę marek kosmetyków profesjonalnych, które od masowych różnią się stężeniem składników aktywnych, czystością komponentów, szerokością asortymentu, koniecznością ścisłego przestrzegania instrukcji i wagi. Najlepsze marki, sprawdzone przez nas przez lata, sprawią, że Twoja praca będzie bardziej efektywna, komfortowa, przyjemna.

Peelingi

Specjalną kategorią produktów kosmetycznych dla profesjonalistów są produkty i systemy peelingowe. Najbardziej przystępne ceny, szeroki asortyment, gotowość do dostarczenia nie tylko do największych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, ale także do wszystkich miejscowości (tam, gdzie dostępna jest usługa dostawy) - to wszystko z przyjemnością zapewnimy naszym ulubionym klientom. 

Jeśli nie możesz znaleźć marki, której szukasz, skontaktuj się z naszymi menedżerami, Twoje zapytanie może być już w drodze do naszego sklepu!