Wypełniacze Stylage do odmładzania skóry i niechirurgicznej korekcji rysów twarzy

Linia wypełniaczy śródskórnych, produkowanych od 2009 roku przez francuskie laboratorium Vivacy, cieszy się popularnością wśród kosmetologów i ich pacjentów ze względu na naturalne i przewidywalne efekty. Głównym składnikiem wypełniaczy Stylage jest kwas hialuronowy, uzupełniony o antyoksydant mannitol, który przedłuża efekt zabiegu. Seria obejmuje żele o różnej gęstości, przeznaczone do rozwiązywania różnych problemów estetycznych - od eliminowania wiotkości skóry i wypełniania drobnych zmarszczek po modelowanie objętości twarzy.

Zalety wypełniaczy Stylage (kwas hialuronowy): opinie pacjentów klinik estetycznych i klientów salonów kosmetycznych

Każdy wypełniacz Stylage jest produkowany w unikalnej technologii IPN-Like, której nazwa oznacza InterPenetrated Networks - "sieci przenikające się". Kwas hialuronowy w Stylage występuje wyłącznie w formie usieciowanej i tworzy 2 rodzaje łańcuchów, co zapewnia wysoką odporność produktów na działanie hialuronidazy. Technologia ta minimalizuje zawartość toksycznego czynnika sieciującego BDDE, dzięki czemu wypełniacze są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Mannitol neutralizuje niszczące komórki wolne rodniki i tym samym przedłuża odmładzające działanie wypełniaczy hialuronowych.
Kwas zawarty w preparatach Stylage (opinie klientów kosmetologów potwierdzają brak powikłań po zabiegu) jest zbliżony budową do endogennego polisacharydu, dzięki czemu jest dobrze wchłaniany przez tkanki skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Specjaliści z klinik estetycznych i salonów kosmetycznych cenią wypełniacze Stylage za połączenie lepkości i elastyczności, łatwą aplikację i równomierne rozprowadzenie w tkankach skórnych. Żele nie migrują i zapewniają jak najbardziej naturalny efekt.

Asortyment wypełniaczy Vivacy

Stylage, kwas hialuronowy, którego cena jest niższa niż podobnych wypełniaczy śródskórnych innych znanych marek europejskich i amerykańskich, jest dostępny w różnych stężeniach.

  1. Stylage S. Najłagodniejszy żel w ofercie, 1ml zawiera 16 mg polisacharydu. Preparat przeznaczony jest do iniekcyjnej korekcji okolicy okołooczodołowej i okołoustnej - rozjaśniania cieni pod oczami i wygładzania drobnych zmarszczek.
  2. ​​Stylage M. Stężenie kwasu hialuronowego w żelu do wstrzykiwania wynosi 20 mg/ml. Produkt służy do wypełniania średnich i głębokich fałd skórnych, korygowania kształtu nosa i płatków uszu oraz modelowania ust.
  3. Stylage L. Zawartość substancji czynnej w wypełniaczu wynosi 24 mg/ml. Cele produktu to wyrównanie głębokich i bardzo głębokich bruzd, powiększenie ust, lifting owalu twarzy, uzupełnienie objętości na grzbietach dłoni.
  4. Stylage XL. Wypełniacz Stylage z kwasem hialuronowym 26 mg/ml jest odpowiedni do zwiększania objętości w okolicy podbródka, kości policzkowych i policzków.
  5. Stylage XXL. Gęsty żel o stężeniu polimeru 21 mg/ml, stosowany w przypadkach znacznych braków tkanek miękkich twarzy spowodowanych zmianami związanymi z wiekiem, stresem lub nagłą utratą wagi.
  6. Special Lips. Kwas hialuronowy w tym rodzaju Stylage ma gęstość 18,5 mg/ml. Miękki i elastyczny żel jest specjalnie opracowany, aby powiększyć i ukształtować usta oraz wygładzić zmarszczki na cienkiej skórze ust i w okolicy okołoustnej.

Głównym składnikiem Stylage jest kwas hialuronowy, którego opinie o jego stosowaniu wskazują na niski odsetek skutków ubocznych po zastrzykach upiększających, nie wywołuje alergii ani powikłań. Skutki uboczne w postaci niewielkiego obrzęku, rumienia i zasinienia ustępują w ciągu kilku dni. 

Wypełniacze Stylage: gdzie kupić

Wypełniacze z certyfikatem UE można kupić u oficjalnych dystrybutorów marki w Polsce, a także w naszym serwisie. Oferujemy wypełniacze o różnej gęstości w sprzedaży hurtowej i detalicznej, każdy rodzaj wypełniacza dostępny jest w wersjach ze znieczuleniem lidokainą i bez. Na naszej stronie dla wypełniaczy Stylage cena jest najkorzystniejsza na rynku. Aby dokonać zakupu, należy zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć zamówienie.