Stylage S Bi-Soft wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 0,8 ml

Stylage S Bi-Soft wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 0,8 ml

Kod: 1328
Niedostępne
 • Marka: Stylage Bi-SOFT
 • Gęstość: Niska
 • Lidokaina: Brak
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 16 mg/ml
 • Objętość (ml): 0,8 ml

Podstawowe właściwości

"

Jakiego rodzaju produktem jest Stylage S Bi-Soft wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 0,8 ml?

Stylage S Bi-Soft to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczony do korekcji drobnych zmarszczek i poprawy konturów twarzy. Produkt ten jest idealny dla osób, które pragną uzyskać naturalny efekt odmłodzenia skóry. Dzięki innowacyjnej technologii Bi-Soft, aplikacja jest precyzyjna i komfortowa, co zwiększa satysfakcję pacjentów.

Cechy Stylage S Bi-Soft wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 0,8 ml

Stylage S Bi-Soft wyróżnia się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Zawiera 0,8 ml kwasu hialuronowego, który jest biokompatybilny i dobrze tolerowany przez skórę. Produkt jest wzbogacony o antyoksydanty, co dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Dzięki swojej elastyczności i trwałości, Stylage S Bi-Soft zapewnia długotrwałe efekty, które wyglądają naturalnie.

"

Główne właściwości wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego Stylage S Bi-Soft 0,8 ml

Francuski producent preparatów kosmetycznych Laboratoires VIVACY ogłosił całkowite przejście z serii Classic na serię Bi-Soft. Dotyczyło to również Stylage S Bi-Soft, najlżejszego pod względem konsystencji wypełniacza. Czym ten produkt różni się od swojego poprzednika?

Skład żelu pozostaje niezmieniony - kwas hialuronowy o niskim stężeniu 16 mg/ml + mannitol.

Kwas hialuronowy jest najbardziej skutecznym i wszechstronnym środkiem nawilżającym na głębokim poziomie komórkowym. Każda cząsteczka tej substancji jest w stanie przyciągnąć i zatrzymać na długi czas od 100 do 500 cząsteczek H2O. Po zakończeniu działania wypełniacza hialuronian sodu oparty na technologii 3D-Matrix rozpada się na wodę i CO2, a następnie jest usuwany z organizmu przez układ limfatyczny, bez śladu uszkodzeń. 

Antyoksydant mannitol sprawia, że implant Stylage S Bi-Soft pozostaje pod skórą przez dłuższy czas. Dzięki temu oraz systemowi retikulacji IPN-Like + MANNITOL wypełniacz "działa" przez 8-10 miesięcy. Mannitol poprawia również wrażliwość skóry na lek, zmniejszając obrzęk i reakcję na syntetyczny wypełniacz.

Co więc zmieniło się w Stylage S Bi-Soft? Cena, która jest nieco wyższa niż w przypadku serii Classic, wskazuje na to, że wprowadzono pewne ulepszenia. Wszystkie te ulepszenia dotyczą jednak tylko opakowania i samej strzykawki. A to są bardzo ważne zmiany! 

Przesunięty środek ciężkości, zwiększona powierzchnia kontaktu, wklęsły kształt kołnierza, materiał powierzchniowy Soft Touch, podziałka, odwrotny skok i inne elementy sprawiły, że praca z wypełniaczem Stylage S Bi-Soft jest bardziej wydajna i wygodna zarówno dla kosmetyczki, jak i dla klientki. 

Obszary zastosowania wypełniacza Stylage S Bi-Soft to korekcja drobnych zmarszczek w delikatnych obszarach cienkiej skóry oraz lekka korekcja ust i bruzd wargowych. Te wskazania wymagają od kosmetyczki precyzji, a nowa i ulepszona strzykawka Stylage S Bi-Soft właśnie to ułatwia. Produkt można kupić na stronie internetowej zarówno pojedynczo w strzykawkach o pojemności 0,8 ml, jak i w opakowaniu zawierającym 2 strzykawki + igły.
 

Zakres Stylage S Bi-Soft wypełniaczu kwasu hialuronowego 0,8 ml

Wypełniacz żelowy Stylage S Bi-Soft jest stosowany do korygowania pierwszych oznak starzenia się skóry oraz do leczenia delikatnych obszarów twarzy z cienką skórą. Produkt działa w górnych warstwach skóry właściwej i pomaga radzić sobie z następującymi problemami:

 • zmarszczki okołooczodołowe;
 • "kurze łapki" i zmarszczki pod oczami;
 • lwia zmarszczka;
 • powiększanie ust;
 • dolina łez,
 • "zmarszczki marionetki";
 • pierwsze zmarszczki na szyi i grzbietach rąk.
   

Protokół zabiegu

Stylage S Bi-Soft zawiera natywny kwas hialuronowy, który jest dobrze akceptowany przez skórę, dlatego nie jest konieczne przeprowadzanie testów alergicznych.

Produkt może być stosowany w połączeniu z innymi wypełniaczami z tej samej serii, a także z toksynami botulinowymi. Konturowanie za pomocą biodegradowalnych wypełniaczy nie powinno być łączone z implantami silikonowymi. Warto również zachować 2-tygodniowy odstęp między wprowadzeniem wypełniaczy a peelingiem.

Jeśli pacjent ma wrażliwą skórę, należy wcześniej zastosować znieczulenie zewnętrzne, po uprzednim oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń i kosmetyków oraz jej zdezynfekowaniu. 

Po "zamrożeniu" skóry kosmetyczka wstrzykuje wypełniacz za pomocą dołączonych igieł lub zakupionej osobno kaniuli (średnica otworu powinna być większa niż średnica igły w zestawie).

Lek jest wstrzykiwany do górnej i środkowej warstwy skóry właściwej w sposób wybrany przez specjalistę (w zależności od celu).

Po wstrzyknięciu żelu kosmetyczka masuje okolicę, aby nadać pożądany kształt i równomiernie rozprowadzić implant w zmarszczce. Na koniec na skórę nakłada się środek antyseptyczny. 

Przez 2 tygodnie należy unikać przebywania na słońcu, korzystania z sauny, solarium i otwartych zbiorników wodnych. 

Wynik zabiegu

Po zastosowaniu Stylage S Bi-Soft skóra wygląda bardziej świeżo i młodziej, jej relief jest podniesiony, a elastyczność przywrócona. Małe zmarszczki zostają całkowicie wypełnione, średnie stają się mniej widoczne. W przypadku korekcji ust efekt jest bardziej naturalny. 

Modelowanie konturów za pomocą Stylage S Bi-Soft jest popularne wśród mężczyzn, ponieważ ingerencja kosmetologa jest prawie niewidoczna. 
 

Przeciwwskazania

Przed i po korekcji nie wolno przyjmować leków rozrzedzających krew, kawy i alkoholu. Zabieg jest przeciwwskazany u osób z chorobami ogólnoustrojowymi, nowotworami, padaczką, infekcjami, stanami zapalnymi i gorączką. Wszelkie zmiany na leczonym obszarze lub opryszczka również ograniczają skuteczność leczenia. Wypełniacze stanowią tabu dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią oraz dla dzieci poniżej 18 roku życia. Pełny wykaz przeciwwskazań i środków ostrożności można znaleźć w instrukcji stosowania produktu.

Przechowywanie i transport

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu w temperaturze +20-25℃. Nie stosować otwartego blistra, nie zamrażać ani nie przegrzewać.

Charakterystyka