Stylage M Lidocaine Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Stylage M Lidocaine Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Kod: 191
Niedostępne
 • Marka: Stylage
 • Gęstość: Średnia
 • Lidokaina: Obecność
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 20 mg/ml
 • Objętość (ml): 1 ml

Podstawowe właściwości

Jednofazowy wypełniacz hialuronowy Stylage M Lidocaine jest uważany za klasyczny produkt na światowym rynku wypełniaczy hialuronowych. Uniwersalny biokorektor, wyprodukowany przez francuskie laboratorium Vivacy, jest przeznaczony do korygowania średnich i głębokich zmarszczek, powiększania ust, delikatnego modelowania owalu twarzy, nosa i okolicy skroniowej. Mannitol, zawarty w produkcie, przedłuża działanie hialuronianu. Ze względu na obecność lidokainy nie ma potrzeby wcześniejszego znieczulania skóry, więc zabieg trwa tylko 30 minut.

"

Jakiego rodzaju produktem jest Stylage M Lidocaine Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Stylage M Lidocaine to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, stworzony z myślą o poprawie wyglądu skóry. Produkt ten jest idealny do wygładzania zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz nawilżania skóry. Dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest mniej bolesny i bardziej komfortowy dla pacjenta. Stylage M Lidocaine jest ceniony przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej za swoją skuteczność i bezpieczeństwo.

Cechy Stylage M Lidocaine Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Stylage M Lidocaine wyróżnia się kilkoma kluczowymi cechami:
 • Skład: Zawiera kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem skóry, oraz lidokainę, która zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu.
 • Efektywność: Szybko i skutecznie wygładza zmarszczki oraz poprawia kontury twarzy.
 • Bezpieczeństwo: Produkt jest biokompatybilny i dobrze tolerowany przez skórę.
 • Trwałość: Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas, co czyni go ekonomicznym wyborem.

Stylage M Lidocaine to produkt, który spełnia najwyższe standardy jakości i jest rekomendowany przez ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej.

"

Główne charakterystyki Stylage M Lidocaine wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Wypełniacz Stylage M Lidocaine, wraz ze swoim odpowiednikiem bez lidokainy, jest żelem o średniej gęstości marki Stylage. Bardziej miękkie hialuronowe wypełniacze śródskórne to S i Special Lips, a bardziej gęste to L, XL i XXL. Linia jest dostępna od 2006 r. i cieszy się niesłabnącą popularnością do dziś. Linia klasyczna została zastąpiona linią Bi-SOFT. Różnice są następujące: środek ciężkości i materiał powierzchni strzykawek o pojemności 1 ml, w których sprzedawany jest wypełniacz, zostały zmienione. Owalny uchwyt o dużej powierzchni nacisku i dobra widoczność podziałki pozwalają na dokładne dozowanie wstrzykiwanego produktu i zapewniają maksymalny komfort dla pacjenta podczas zabiegu z użyciem Stylage M Lidocaine. Zarówno serię Classic, jak i serię Bi-SOFT można kupić na naszej stronie internetowej.

Jednak skład preparatu Stylage M Lidocaine pozostaje taki sam we wszystkich seriach. Tajemnica wysokiej skuteczności implantu tkwi w zastosowaniu opatentowanej technologii IPN-Like, która polega na specjalnej metodzie sieciowania łańcuchów hialuronowych, co pozwala na uzyskanie silnych połączeń między pasmami polimeru i zminimalizowanie użycia środka sieciującego BDDE. Technologia ta pozwala na uzyskanie czystego, jednorodnego produktu, który zapewnia naturalnie wyglądający efekt utrzymujący się do roku. 

Wypełniacz zawiera:

 • kwas hialuronowy w stężeniu 20 mg/ml, który wypełnia zmarszczki i tworzy brakującą objętość poprzez buforowanie żelu, przyciąganie i zatrzymywanie cząsteczek wody, a następnie po resorpcji - poprzez aktywację produkcji włókien kolagenu i elastyny;
 • przeciwutleniacz mannitol, który zmniejsza obrzęki i zapobiega degradacji kwasu hialuronowego przez wolne rodniki
 • anestetyk - lidokaina (0,3%);
 • bufor fosforanowy o pH 7,2.

Zestaw zawiera 2 strzykawki i 4 igły 30G ½. Stylage M Lidocaine jest tradycyjnie jedną z najbardziej przystępnych cenowo marek w Europie. 

Zakres stosowania Stylage M Lidocaine wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Ten uniwersalny wypełniacz nadaje się do śródskórnych wstrzyknięć w okolice ust, skroni, kości policzkowych i nosa. Wskazania do stosowania produktu Stylage M Lidocaine obejmują:

 • głębokie i średniej głębokości zmarszczki, w tym fałdy nosowo-wargowe i linie marionetki;
 • deformacja lub zwiotczenie płatka ucha;
 • utrata objętości w okolicy skroni, podbródka i kości policzkowych;
 • asymetrię rysów twarzy;
 • chęć zmiany kształtu lub zwiększenia objętości ust;
 • opadający czubek nosa lub garb na nosie.

Korektę estetyczną można przeprowadzać od 18 roku życia. Odmładzanie twarzy z użyciem Stylage M Lidocaine jest najbardziej skuteczne po 30 roku życia. Produkt jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Protokół zabiegu

Żel plastyczny jest wstrzykiwany do środkowej i głębokiej warstwy skóry właściwej. Manipulacje przeprowadza się na skórze po jej uprzednim oczyszczeniu i zabezpieczeniu środkiem antyseptycznym. Technika wstrzykiwania jest dobierana odpowiednio do zastosowania i leczonego obszaru. Po wstrzyknięciu należy wykonać delikatny masaż skóry, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie jednorodnego żelu w tkankach. Zabieg jest wykonywany jednorazowo. Jeśli konieczna jest dodatkowa korekta, jest ona wykonywana po 2-4 tygodniach.

Wynik zastosowania

Efekt zabiegu modelowania konturów będzie widoczny w ciągu 2-4 dni, kiedy znikną ślady po wstrzyknięciach, zaczerwienienie, obrzęk i siniaki. Zmarszczki i fałdy zostają wygładzone, kontur twarzy staje się wyraźniejszy, a rysy i kontury twarzy wyglądają bardziej atrakcyjnie. Ponadto poprawia się ogólny stan skóry, staje się ona jędrniejsza, ma równomierny koloryt i strukturę, wygląda na zdrową i wypoczętą. 

Aby utrzymać efekty i zapobiec powikłaniom, pacjentom zaleca się nie stosować makijażu przez pierwsze 1-3 dni, a przez 1,5-2 tygodnie unikać opalania, zabiegów kąpielowych i ciężkich ćwiczeń fizycznych.

Przeciwwskazania

Zabrania się wstrzykiwania preparatu Stylage M Lidocaine w okresie ciąży i karmienia piersią, chorób zakaźnych przebiegających z gorączką, urazów skóry i stanów zapalnych w obszarze, w który ma być wstrzykiwany żel hialuronowy. Przeciwwskazaniem jest również padaczka, zaburzenia krzepnięcia krwi, nowotwory, cukrzyca w fazie dekompensacji oraz indywidualna nietolerancja składników wypełniacza.

Przechowywanie i transport

Zaleca się przechowywanie wypełniaczy śródskórnych w temperaturze od 2 do 25 stopni. Ważne jest, aby nie dopuścić do nadmiernego zamrożenia produktu oraz chronić go przed działaniem promieni słonecznych.

Charakterystyka