Juvederm Volift wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Juvederm Volift wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Kod: 172
Niedostępne
 • Marka: Juvederm
 • Gęstość: Średnia
 • Lidokaina: Obecność
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 17,5 mg/ml
 • Objętość (ml): 1 ml

Podstawowe właściwości

Wypełniacz śródskórny Juvederm Volift jest produkowany przez firmę Allergan, światowego lidera w dziedzinie iniekcyjnych produktów kosmetycznych, która jest częścią koncernu AbbVie (USA). Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, produkowany przy użyciu technologii VYCROSS, jest stosowany do korekcji średnich i głębokich zmarszczek, powiększania ust, modelowania kości policzkowych i podbródka. Obecność lidokainy w żelu pozwala uniknąć dodatkowego znieczulenia w obszarach, które mają być wstrzykiwane.

"

Co to za produkt Juvederm Volift wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Juvederm Volift to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, wzbogacony o lidokainę, który jest stosowany w medycynie estetycznej do wygładzania zmarszczek i przywracania objętości twarzy. Produkt ten jest ceniony za swoją skuteczność i bezpieczeństwo, co potwierdzają liczne badania kliniczne oraz pozytywne opinie specjalistów z branży.

Cechy Juvederm Volift wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Juvederm Volift wyróżnia się unikalną formułą, która łączy kwas hialuronowy z lidokainą, co zapewnia komfort podczas zabiegu. Produkt charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do integracji z tkankami, co pozwala na uzyskanie naturalnych i długotrwałych efektów. Dodatkowo, dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest mniej bolesny, co zwiększa komfort pacjenta.

"

Główne charakterystyki Juvederm Volbella wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Implant śródskórny jest częścią marki Juvederm, produkowany przy użyciu opatentowanej technologii VYCROSS. Volift to produkt o średniej gęstości w gamie produktów do wstrzykiwania, lżejszy żel Volbella, gęstsze produkty wolumetryczne Voluma i Volux. W ofercie znajduje się również preparat biorewitalizujący Volite.

Szczególną cechą technologii VYCROSS jest unikalny sposób sieciowania łańcuchów kwasu hialuronowego, dzięki czemu produkt końcowy ma wyjątkową reologię: jest plastyczny i odporny na działanie hialuronidazy - enzymu występującego w organizmie człowieka, który ma niszczący wpływ na cząsteczki hialuronowe. Oprócz większej odporności na biodegradację, preparat charakteryzuje się minimalną higroskopijnością, co oznacza, że efekt korekty jest widoczny natychmiast, ponieważ nie występuje obrzęk. Bezpośrednio po sesji korekcyjnej pacjent może wrócić do normalnego życia.

Stężenie kwasu hialuronowego w żelu wynosi 17,5 mg/ml. Oprócz hialuronianu sodu, produkt zawiera:

 • bufor fosforanowy, który reguluje poziom pH w płynie międzykomórkowym i minimalizuje obrzęk tkanek;
 • lidokaina, która zmniejsza ból podczas zabiegu i skraca czas trwania sesji.

Wypełniacz Juvederm Volift można kupić na naszej stronie internetowej w strzykawkach o pojemności 1 ml z dwiema igłami 30G ½ w blistrze. Można też kupić w lepszej cenie w pudełku z 2 zestawami + instrukcje. Do pracy na małych obszarach skóry lub do wykonania dodatkowej korekty (w razie potrzeby, po 2-4 tygodniach) zalecamy zakup Juvederm Volift Retouch - produktu o identycznym składzie, ale w mniejszej objętości (0,55 ml w strzykawce).

Zakres stosowania Juvederm Volbella wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Juvederm Volbella nadaje się do wstrzykiwania u młodych (już od 18 roku życia) i dojrzałych mężczyzn i jest stosowany do wstrzykiwania we wszystkich obszarach twarzy, z wyjątkiem delikatnych obszarów wokół oczu i mostka nosa. Wskazania do stosowania preparatu Juvederm Volift obejmują:

 • zmarszczki palacza;
 • zmarszczki marionetki;
 • fałdy nosowo-wargowe;
 • asymetria rysów twarzy; 
 • obwisłość tkanek, ptoza mięśni, niewyraźny owal twarzy;
 • niewystarczająca objętość ust;
 • opadające kąciki ust;
 • zbyt cienka twarz, potrzeba korekty policzków, podbródka lub kości policzkowych.

Korekta dolnej trzeciej części twarzy za pomocą wypełniacza daje doskonałe rezultaty. Toksyna botulinowa może być również stosowana jednocześnie w górnej trzeciej części twarzy. Volift można również łączyć z innymi preparatami hialuronowymi marki Juvederm.

Protokół procedury

Żel jest wstrzykiwany do głębokiej warstwy skóry właściwej lub błony śluzowej warg po uprzednim oczyszczeniu skóry i zastosowaniu środka antyseptycznego. Strzykawka i igły są otwierane w obecności pacjenta. Oprócz dołączonych igieł, wypełniacz śródskórny można wstrzykiwać za pomocą kaniul 25G, 27G lub 30G.

Dodatkowe znieczulenie nie jest potrzebne. Zabieg trwa od 15 minut do 1 godziny.

Wyniki zastosowania

Efekt modelowania konturów za pomocą preparatu Juvederm Volift jest widoczny natychmiast po zabiegu. Zmniejsza się widoczność zmarszczek i fałdów, owal zostaje uniesiony, rysy twarzy stają się bardziej atrakcyjne. Ponadto wygładza się relief skóry, skóra staje się jędrniejsza i nabiera młodszego wyglądu. Efekt działania zastrzyków utrzymuje się przez 12-15 miesięcy.

W dniu zabiegu, aby uniknąć komplikacji, należy zrezygnować z makijażu kosmetycznego i mycia się wodą. Zaleca się stosować środki antyseptyczne do czasu całkowitego wygojenia śladów po zastrzykach. Przez 2 tygodnie należy ograniczyć do minimum aktywność fizyczną, opalanie się i unikać kąpieli.

Przeciwwskazania

Zastrzyki wypełniające są przeciwwskazane w następujących przypadkach:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • zaburzenia autoimmunologiczne;
 • padaczka;
 • cukrzyca;
 • niska krzepliwość krwi lub przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • onkologii.

Ponadto leczenie nie jest wskazane w przypadku opryszczki lub innych zakażeń skóry w leczonym obszarze, ostrych zakażeń dróg oddechowych i gorączki.

Transport i przechowywanie

Przechowywać w temperaturze nie niższej niż +2 i nie wyższej niż +20 stopni. Należy unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych, zamrożenia i uszkodzenia blistra.

Charakterystyka