Juvederm Ultra 3 - 1 ml (wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą)

Juvederm Ultra 3 - 1 ml (wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą)

Kod: 166
Niedostępne
 • Marka: Juvederm
 • Gęstość: Średnia
 • Lidokaina: Obecność
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 24 mg/ml
 • Objętość (ml): 1 ml

Podstawowe właściwości

Ultra 3 to śródskórny monofazowy wypełniacz średniej gęstości należący do gamy klasycznych wypełniaczy Juvederm. Produkt na bazie kwasu hialuronowego jest produkowany przez słynny holding farmaceutyczny Allergan (USA-Francja) i jest stosowany w kosmetologii iniekcyjnej do wygładzania średnich i głębokich zmarszczek, a także daje gwarantowane pozytywne rezultaty w powiększaniu ust i korekcji ich kształtu. Dzięki obecności lidokainy zabieg modelowania konturów jest komfortowy i bezbolesny.

"

Co to za produkt Juvederm Ultra 3 - 1 ml (wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą)

Juvederm Ultra 3 - 1 ml to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, wzbogacony o lidokainę, który jest szeroko stosowany w kosmetologii iniekcyjnej. Produkt ten jest idealny do korekcji średnich i głębokich zmarszczek oraz do modelowania konturów twarzy. Dzięki swojej unikalnej formule, Juvederm Ultra 3 zapewnia naturalne i długotrwałe efekty, jednocześnie minimalizując dyskomfort podczas zabiegu.

Cechy Juvederm Ultra 3 - 1 ml (wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą)

Juvederm Ultra 3 charakteryzuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Kwas hialuronowy w nim zawarty jest biokompatybilny i biodegradowalny, co oznacza, że jest dobrze tolerowany przez organizm i stopniowo się wchłania. Dodatek lidokainy zapewnia komfort podczas iniekcji, redukując ból i dyskomfort. Produkt ten jest również wysoce plastyczny, co umożliwia precyzyjne modelowanie i naturalny wygląd skóry po zabiegu.

"

Główne charakterystyki Juvederm Ultra 3 wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Juvederm Ultra 3 to przezroczysty żel, którego aktywnym składnikiem jest kwas hialuronowy w stężeniu 24 mg/ml. Preparat monofazowy, w którym cząsteczki hialuronianu sodu mają tę samą wielkość, ma lekką, elastyczną konsystencję i dużą plastyczność, łatwo się wstrzykuje, równomiernie rozprowadza w tkankach skóry właściwej i równie równomiernie ulega biodegradacji.

Żel oznaczony 3, podobnie jak inne biokorektory do wstrzykiwania z serii Ultra, jest produkowany przy użyciu opatentowanej technologii 3D-Matrix. Unikalna metoda sieciowania łańcuchów kwasu hialuronowego zapewnia jego odporność na działanie hialuronidazy, enzymu występującego w organizmie człowieka.

Dzięki obecności lidokainy (0,3%) w wypełniaczu, przed wstrzyknięciem nie jest konieczne stosowanie kremu znieczulającego. Bufor fosforanowy o pH 7,2 zmniejsza widoczność obrzęków i umożliwia utrzymanie pH skóry na normalnym poziomie przez jakiś czas.

Skuteczność i bezpieczeństwo produktu zostały potwierdzone w wielu badaniach klinicznych. Żel hialuronowy jest dostępny w strzykawkach o pojemności 1 ml. W pudełku znajdują się 2 strzykawki, każda z igłą 27G 1/2. Cena Juvederm Ultra 3 jest wyższa niż cena konkurencyjnych produktów koreańskich, francuskich i austriackich, ale jest praktycznie taka sama jak cena podobnych produktów niemieckich. Popularność produktu, nawet po wyższej cenie, wynika przede wszystkim z szybkiego i przewidywanego rezultatu modelowania konturów przy minimalnych skutkach ubocznych.

Zakres stosowania Juvederm Ultra 3 wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą 1 ml

Wypełniacz jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn o wszystkich typach skóry i jest stosowany w różnych obszarach twarzy, z wyjątkiem okolic okołooczodołowych, gdzie skóra jest cienka i wrażliwa. Typowe wskazania do iniekcji preparatu Juvederm Ultra 3 obejmują:

 • opadające kąciki ust i niewystarczająca objętość warg;
 • głębokie i średnie zmarszczki na czole i między brwiami;
 • fałdy nosowo-wargowe;
 • zmarszczki marionetki;
 • garb na nosie, opadający czubek nosa;
 • asymetria twarzy;
 • wiotkość skóry;
 • deficyt objętości tkanek miękkich w okolicy skroni, kości policzkowych i podbródka.

Zabiegi modelowania konturów z użyciem wypełniacza Ultra 3 stosowane w przypadku zmian związanych z wiekiem są zalecane pacjentom w wieku 35-40 lat, natomiast powiększanie ust i korekcja asymetrii jest możliwa od 18 roku życia.

Protokół zabiegu

Wypełniacz śródskórny może być stosowany wyłącznie przez kosmetologów z wykształceniem medycznym, którzy posiadają specjalne przeszkolenie i certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje. Wypełniacz jest wstrzykiwany po oczyszczeniu i zastosowaniu środków antyseptycznych do przyśrodkowych i głębokich warstw skóry właściwej. Jeden zabieg wystarcza do osiągnięcia pożądanego rezultatu; w niektórych przypadkach, jeśli jest to konieczne, można przeprowadzić dodatkowy zabieg po 2-4 tygodniach.

Wynik zastosowania

Efekt modelowania konturów jest widoczny w ciągu kilku godzin po wstrzyknięciu, ale maksymalny efekt pojawia się po 14-20 dniach. Skóra staje się gładsza, a rysy twarzy bardziej atrakcyjne. Zmarszczki i fałdy zostają "wypchnięte" na zewnątrz, skóra się spłaszcza, skóra twarzy staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, twarz wygląda znacznie młodziej i bardziej świeżo dzięki wyraźniejszemu konturowi i linii podbródka. Efekty utrzymują się średnio od 6 do 8, a czasem nawet rekordowo długo - 12 miesięcy (w zależności od obszaru korekcji i indywidualnego tempa wytwarzania galuronidazy przez organizm pacjenta).

Efekty uboczne, takie jak ślady po igłach, lekkie zaczerwienienie i obrzęk, znikają w ciągu kilku dni. Aby zapobiec powikłaniom, nie zaleca się stosowania kosmetyków dekoracyjnych przez 1-3 dni, w ciągu 2 tygodni - parowania skóry i opalania. Zaleca się ograniczenie aktywności fizycznej.

Przeciwwskazania

Iniekcje śródskórne Juvederm Ultra 3 nie są dozwolone, gdy:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • zaburzenia autoimmunologiczne;
 • padaczka;
 • problemy z krzepnięciem krwi;
 • onkologia;
 • cukrzyca.

Zabiegu nie wykonuje się w przypadku procesów zapalnych w organizmie i wysokiej temperatury ciała, grypy, ostrych zakażeń układu oddechowego, a także zakażeń skóry i urazów mechanicznych w obszarze, który ma być poddany iniekcji.

Przechowywanie i transport

Temperatura 2°C do 25°C, warunki - ciemne, suche miejsce. Nie stosować, jeżeli blister jest uszkodzony, otwierać tylko w obecności pacjenta.

Charakterystyka