Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml)

Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml)

Kod: 1043
Niedostępne
  • Marka: Filorga
  • Gęstość: Niska
  • Lidokaina: Obecność
  • Stężenie kwasu hialuronowego: 20 mg/ml
  • Objętość (ml): 1 ml
  • Igły: 30G

Podstawowe właściwości

"

Jakiego rodzaju produktem jest Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml)

Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml) to zaawansowany preparat do wypełniania drobnych zmarszczek, stworzony przez renomowaną firmę Fillmed. Produkt ten jest idealny do korekcji powierzchownych linii i zmarszczek, zapewniając naturalny i długotrwały efekt. Dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest komfortowy i praktycznie bezbolesny dla pacjenta.

Cechy Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml)

Fillmed ArtFiller Fine Lines Lidocaine (1x1ml) charakteryzuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Zawiera kwas hialuronowy, który nawilża skórę i przywraca jej elastyczność. Lidokaina w składzie zapewnia komfort podczas aplikacji. Produkt jest łatwy w użyciu i daje natychmiastowe rezultaty, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii iniekcyjnej.

"

Filorga Art Filler Fine Lines to preparat przeznaczony do wypełnienia drobnych linii zmarszczek powierzchniowych i drobnych ubytków skórnych. Wypełniacz z kwasem hialuronowym pobudza syntezę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Technologia TRI-HYAL zastosowana do produkcji preparatu polega na połączeniu 3 rodzajów kwasu hialuronowego, co zapewnia odpowiednią plastyczność preparatu, optymalne modelowanie oraz pozwala na precyzyjne rozprowadzenie produktu i jego umiejscowienie w tkankach.

Charakterystyka