Belotero Soft z lidokainą, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Belotero Soft z lidokainą, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Kod: 158
Niedostępne
 • Marka: Belotero
 • Gęstość: Niska
 • Lidokaina: Obecność
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 20 mg/ml
 • Objętość (ml): 1 ml

Podstawowe właściwości

Belotero Soft z lidokainą należy do gamy wypełniaczy hialuronowych Belotero produkowanych przez niemiecką firmę Merz Aesthetics. Preparat iniekcyjny o lekkiej konsystencji służy do wypełniania drobnych zmarszczek, likwidacji powierzchownych blizn i zwiększenia jędrności skóry. Produkt może być stosowany samodzielnie oraz w połączeniu z gęstszymi wypełniaczami marki Belotero lub innych marek.
 

"

Co to za produkt Belotero Soft z lidokainą, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Belotero Soft z lidokainą to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, stworzony z myślą o delikatnym wygładzaniu drobnych zmarszczek i poprawie nawilżenia skóry. Produkt ten jest idealny do subtelnych korekt, zapewniając naturalny efekt odmłodzenia. Dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest mniej bolesny i bardziej komfortowy dla pacjenta.

Cechy Belotero Soft z lidokainą, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Belotero Soft z lidokainą charakteryzuje się wyjątkową miękkością i elastycznością, co pozwala na precyzyjne wypełnienie drobnych zmarszczek. Jego unikalna formuła zapewnia równomierne rozprowadzenie w skórze, minimalizując ryzyko grudek i nierówności. Dodatkowo, obecność lidokainy w składzie sprawia, że zabieg jest mniej bolesny, co zwiększa komfort pacjenta. Produkt ten jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących naturalnych i subtelnych efektów odmłodzenia.

"

Główne charakterystyki Belotero Soft Lidocaine, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Belotero Soft Lidocaine jest produkowany w postaci przezroczystego, sterylnego żelu i jest najlżejszym wypełniaczem w gamie, która obejmuje również Balance, Intense, Volume, 2 produkty do modelowania konturów i korekcji objętości ust - Lips Contour i Lips Shape. 

Wypełniacze śródskórne zawierają:

 • kwas hialuronowy - 20 mg/ml;
 • lidokaina - 3 mg / ml;
 • bufor fosforanowy.

Preparat Soft dostępny jest również w wersji bez lidokainy. Żel Soft, podobnie jak inne produkty z tej serii, jest wyjątkowy ze względu na zastosowanie opatentowanej technologii Cohesive Polydensified Matrix (CPM). Produkt zawiera usieciowane i nieusieciowane łańcuchy kwasu hialuronowego i jest wolny od pozostałości czynnika stabilizującego BDDE, białek i endotoksyn. 

Wypełniacz charakteryzuje się dużą płynnością i plastycznością, łatwo się wstrzykuje i równomiernie rozprowadza w przestrzeni międzykomórkowej. Dlatego Belotero Soft nadaje się do korekcji w unikalnej technice blanching, gdzie zmarszczki w miejscach o delikatnej, cienkiej skórze są wypełniane w warstwie powierzchownej za pomocą papułek. Zastrzyki żelowe są przyjazne dla tkanki skórnej i zwykle nie powodują reakcji alergicznych. Główną zaletą produktu jest naturalny i przewidywalny rezultat oraz gwarantuje brak działań niepożądanych. Bezpieczeństwo wypełniacza potwierdza europejski certyfikat jakości.

Biodegradowalny żel Belotero Soft Lidocaine można nabyć na naszej stronie internetowej w strzykawkach o pojemności 1 ml, gotowych do użycia. W zestawie znajdują się 2 igły 30G ½.
 

Obszar zastosowania Belotero Soft Lidocaine, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego 1 ml

Zastrzyki tego żelu można wykonywać w obszarze twarzy, zwłaszcza na delikatnych miejscach skóry, w trudnym do leczenia czole, wokół oczu i ust, na szyi, dekolcie i na grzbietach dłoni.

Wskazaniami do wstrzyknięć preparatu są:

 • "kurze łapki";
 • zmarszczki wokół ust;
 • powierzchowne fałdy na czole i między brwiami;
 • zwiotczenie, utrata turgoru skóry;
 • suchość naskórka;
 • płytkie blizny.

Produkt jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn o każdym rodzaju skóry, ale najskuteczniejszy jest dla skóry skłonnej do przesuszenia. Wypełniacz nadaje się tylko do małych nierówności, do korekty blizn potrądzikowych potrzebny jest gęstszy preparat.

Protokół zabiegu

Przed iniekcjami kosmetolog zawsze prowadzi konsultacje z klientem i wyklucza wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Strzykawka z żelem i igły są otwierane w obecności pacjenta. Skóra w miejscach, które mają być poddane zabiegowi jest oczyszczana i dezynfekowana. Żel wstrzykuje się do głębokiej skóry właściwej w okolicy okołoustnej oraz do powierzchownej skóry właściwej w innych obszarach o cieńszej skórze. Przy iniekcjach często stosuje się technikę blanching, w której żel wstrzykuje się powierzchownie bezpośrednio w linie załamań skóry. Nie jest wymagane dodatkowe znieczulenie.

Belotero Soft może być łączony w ramach jednego zabiegu z gęstszym wypełniaczem z gamy - Balance. Połączenia z toksyną botulinową i wypełniaczami hialuronowymi innych marek nie są zabronione.

Wynik zastosowania

Efekt modelowania konturów miękkim żelem hialuronowym jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i staje się bardziej wyrazisty w ciągu 1-2 tygodni. Odmładzający rezultat zastrzyków upiększających utrzymuje się przez 9-12 miesięcy.

Efekty uboczne po zabiegu są niewielkie: zaczerwienienie skóry, obrzęk, świąd i niewielki ból w miejscach wstrzykniętych ustępują w ciągu 3-5 dni. W dniu sesji nie wolno wykonywać makijażu, zaleca się ograniczenie dotykania miejsc, w których wykonano korekcję konturów przez kilka dni, a także powstrzymanie się od spożywania alkoholu. Opalanie, zabiegi kąpielowe i intensywne ćwiczenia są zabronione przez dwa tygodnie.
 

Przeciwwskazania

Iniekcje Belotero Soft Lidocaine nie są dozwolone, gdy:

 • indywidualna nietolerancja na składniki wypełniacza;
 • ciąża, laktacja;
 • poniżej 18 roku życia;
 • padaczka;
 • nowotwory złośliwe;
 • niska krzepliwość krwi.

Czasowym przeciwwskazaniem do modelowania konturów są procesy zapalne w organizmie, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, infekcje skóry w okolicy planowanych iniekcji.

Przechowywanie i transport 

Temperatura przechowywania nie powinna przekraczać +25C i nie powinna być niższa niż +2C. Chronić przed promieniami słonecznymi, przegrzaniem, zamarzaniem, uszkodzeniem opakowania.
 

Charakterystyka