RRS HA Long Lasting

RRS HA Long Lasting

Kod: 1750
Niedostępne

Podstawowe właściwości

RRS HA Long Lasting to mezokoktajl o długotrwałym działaniu biorewitalizującym, wyprodukowany przez hiszpańską firmę Aesthetic Dermal. Produkt na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, przeznaczony do walki z fotostarzeniem i zwiotczeniem skóry, dodatkowo o działaniu wypełniającym. Dzięki unikalnej formule i specjalnie opracowanej metodzie iniekcji, do uzyskania pożądanego efektu wystarczą 2 zabiegi.
 

"

Jakiego rodzaju produktem jest RRS HA Long Lasting

RRS HA Long Lasting to zaawansowany preparat do mezoterapii, który zapewnia długotrwałe nawilżenie i regenerację skóry. Dzięki unikalnej formule, zawierającej kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, produkt ten skutecznie poprawia elastyczność i jędrność skóry, redukując widoczność zmarszczek i linii mimicznych. RRS HA Long Lasting jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących długotrwałych efektów odmładzających.

Cechy RRS HA Long Lasting

RRS HA Long Lasting wyróżnia się kilkoma kluczowymi cechami. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę, poprawiając jej strukturę i wygląd. Produkt ten jest również bogaty w antyoksydanty, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo, RRS HA Long Lasting stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się do długotrwałego efektu liftingu i odmłodzenia skóry.

"

Główne właściwości

Produkt do mezoterapii należy do grupy produktów RRS - biorewitalizantów i koktajli wieloskładnikowych, które przeznaczone są do wysoce specjalistycznych zastosowań:

 • wygładzenie zmarszczek mimicznych;
 • poprawa stanu skóry w okolicy okołooczodołowej;
 • zatrzymanie wypadania włosów i wspomaganie ich wzrostu;
 • likwidacja cellulitu;
 • rozjaśnienie plam pigmentacyjnych.

Głównym celem RRS HA Long Lasting jest ekspresowa rewitalizacja, zwiększenie jędrności skóry. Skład roztworu do mezoterapii zawiera:

 • stabilizowany kwas hialuronowy w stężeniu 7 mg/ml;
 • 15 aminokwasów w buforze ochronnym - glicyna, lizyna, prolina, izoleucyna i inne.

Unikalność produktu polega przede wszystkim na dłuższym utrzymywaniu się wyników mezoterapii w porównaniu z zabiegami z użyciem innych produktów o podobnym działaniu. Dla stabilizacji zastosowano opatentowaną technologię CO-DELIVERY, dzięki której cząsteczki kwasu hialuronowego i aminokwasy uwalniane są stopniowo, zapewniając dozowane nawilżenie i poprawiając kondycję skóry. Zastosowanie procesu technologicznego Unheating w produkcji koktajlu zapobiega destrukcji kwasu hialuronowego. Zupełnie nowy składnik, osmolit, zapobiega interakcji składników aktywnych ze sobą.

Mesococktail jest dostępny na naszej stronie w strzykawkach o pojemności 3 ml.
 

Zakres stosowania

Iniekcje wykonywane są do skóry właściwej w okolicy twarzy. Wskazaniami do mezoterapii z użyciem RRS HA Long Lasting są:

 • fotostarzenie i fotouszkodzenia skóry;
 • zwiotczała, atoniczna skóra
 • brak objętości tkanek;
 • suchość, odwodnienie naskórka
 • zmęczona, niezdrowa cera;
 • hiperpigmentacja.

Produkt jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn od 18 lat i może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi.
 

Protokół zabiegu

Iniekcje RRS HA Long Lasting mogą być wykonywane wyłącznie przez osobę z wykształceniem medycznym, która posiada certyfikat uprawniający do pracy z tym produktem. Przed zastrzykami skóra jest oczyszczana i traktowana środkiem antyseptycznym. Roztwór jest wstrzykiwany na poziomie powierzchownym przy użyciu specjalnej metody - 7 punktów po każdej stronie. Manipulacja trwa nie dłużej niż 20 minut.

Ze względu na niewielką ilość zastrzyków, znieczulenie nie jest konieczne. U pacjentów z niskim progiem bólu można zastosować znieczulenie aplikacyjne. 

Cena RRS HA Long Lasting jest nieznacznie wyższa od cen mezokoktajli i birewitalizantów innych marek. Jednocześnie do uzyskania wyraźnego efektu rewitalizacji i liftingu wystarczą tylko 2 zabiegi.
 

Wynik zastosowania

Efekt zastrzyków z mezokoktajlu jest natychmiastowy i osiąga maksymalny efekt po 2 tygodniach. Zwykle nie ma żadnych skutków ubocznych. Obrzęki i zasinienia występują bardzo rzadko i ustępują w ciągu kilku dni.

Aby uniknąć stanu zapalnego i innych niepożądanych efektów, w dniu zabiegu nie należy myć twarzy ani stosować makijażu. Przez tydzień należy unikać kąpieli, pływania i intensywnych ćwiczeń na siłowni. Krem z filtrem przeciwsłonecznym należy nosić na twarzy przez 2 tygodnie przed wyjściem na zewnątrz.
 

Przeciwwskazania

Zabiegi iniekcyjne nie są wykonywane, jeśli:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • niska krzepliwość krwi;
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i trombolitycznych;
 • strach przed zastrzykami ze strony pacjenta;
 • choroby zakaźne;
 • zapalenie skóry w miejscu, w którym przeprowadzana jest manipulacja.

Inne przeciwwskazania do mezoterapii to indywidualna nietolerancja na składniki koktajlu oraz ciężkie reakcje alergiczne w wywiadzie.
 

Przechowywanie i transport 

Preparat należy przechowywać w temperaturze +2°C +35°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Chronić przed uszkodzeniem, ogrzewaniem, bezpośrednim światłem i zamarzaniem.