Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Kod: 1281
Niedostępne
 • Marka: Neauvia
 • Gęstość: Wysoka
 • Lidokaina: Brak
 • Stężenie kwasu hialuronowego: 28 mg/ml
 • Objętość (ml): 1 ml

Podstawowe właściwości

Intense Man to wysokiej czystości wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego opracowany przez Matex Lab, Szwajcaria, przeznaczony specjalnie dla gęstej męskiej skóry. Preparat iniekcyjny służy do wypełniania głębokich zmarszczek i fałdów, a także do modelowania rysów twarzy i delikatnego modelowania wolumetrycznego bez feminizacji. Unikalna formuła produktu oraz innowacyjny sposób sieciowania łańcuchów hialuronowych pozwalają uzyskać szybki i stabilny efekt praktycznie bez skutków ubocznych.

"

Co to za produkt Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Neauvia Organic Intense Man to zaawansowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, stworzony specjalnie dla mężczyzn. Produkt ten jest idealny do modelowania i konturowania twarzy, zapewniając naturalny i długotrwały efekt. Dzięki swojej unikalnej formule, Neauvia Organic Intense Man doskonale radzi sobie z głębokimi zmarszczkami i utratą objętości, przywracając młodzieńczy wygląd.

Cechy Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Neauvia Organic Intense Man wyróżnia się wysoką zawartością kwasu hialuronowego (28 mg/ml) oraz dodatkiem aminokwasów, które wspierają regenerację skóry. Produkt jest biokompatybilny i bezpieczny, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Dzięki swojej gęstej konsystencji, wypełniacz zapewnia precyzyjne i trwałe rezultaty, idealne dla męskiej skóry. Neauvia Organic Intense Man to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy pragną poprawić wygląd swojej twarzy w sposób dyskretny i naturalny.

"

Główne charakterystyki Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Produkt do modelowania konturów twarzy u mężczyzn jest najgęstszym wypełniaczem śródskórnym w ofercie Neauvia Organic obejmującej wypełniacze i preparaty do biorewitalizacji. Bioimplant oznaczony jako Man ma takie samo stężenie kwasu hialuronowego jak Intense dla kobiet - 28 mg/ml. Natomiast poziom jego usieciowania jest wyższy o 1 punkt i wynosi maksymalnie: ++++++.

Glikol polietylenowy (PEG) jest używany zamiast tradycyjnego estru BDDE do sieciowania nici polimerowych, co:

 • 30 razy mniej toksyczny niż Butanediol Diglycidyl Ether; 
 • nie powoduje stanów zapalnych ani innych reakcji immunologicznych;
 • sprawia, że żel jest odporny na oddziaływania mechaniczne i termiczne.

Produkt zawiera aminokwasy L-prolina i glicyna, które wzmacniają rewitalizujące działanie kwasu hialuronowego, aktywują produkcję kolagenu i sprzyjają zagęszczeniu tkanki skórnej.

W naszym sklepie można kupić Neauvia Organic Intense Man Bioactive Gel w sterylnej strzykawce 1 ml z igłą 21G i kaniulą 22G w zestawie.
 

Zakres stosowania Neauvia Organic Intense Man, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dla mężczyzn 1 ml

Zastrzyki wykonywane są głównie w środkowej i dolnej trzeciej części twarzy. Wskazaniami do stosowania gęstego żelu hialuronowego są:

 • bruzdy nosowo-wargowe, w tym nawisające fałdy tłuszczowe;
 • blizny;
 • deformacja owalu;
 • utrata objętości, ptoza tkanek miękkich;
 • asymetria twarzy;
 • niedoskonały kształt nosa - obecność garba na nosie, zagłębienia na nosie, opadającego lub rozwidlonego czubka nosa;
 • niewystarczająca objętość podbródka.

Intense Man może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami Neauvia Organic - uniwersalnymi lub przeznaczonymi specjalnie dla mężczyzn.
 

Protokół zabiegu 

Zastrzyki śródskórne mogą być wykonywane wyłącznie przez kosmetologa z wykształceniem medycznym, który uzyskał certyfikat potwierdzający zdolność do stosowania produktu. Zabieg przeprowadza się po konsultacji z pacjentem i uniknięciu przeciwwskazań, a także po oczyszczeniu i potraktowaniu skóry środkiem antyseptycznym. Zastrzyki są łatwo tolerowane, ale na życzenie klienta można podać znieczulenie miejscowe.

Żel wstrzykuje się podskórnie i nadskórnie stosując technikę liniową wsteczną, wachlarzową, bolusową lub lifting boczny. Zwykle wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać pożądany efekt estetyczny.
 

Wynik zastosowania

Efekt modelowania konturów i wolumizacji u mężczyzn jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. Efekt końcowy powstaje po 10 dniach i utrzymuje się do 12-15 miesięcy. Oprócz wygładzenia zmarszczek i stworzenia młodszego i bardziej atrakcyjnego konturu, mężczyźni po zastrzykach zauważają wzrost jędrności skóry i poprawę cery.

Nie ma żadnych skutków ubocznych, jeśli zastrzyki są wykonywane prawidłowo. Pacjent musi jednak przestrzegać reżimu po zabiegu. W ciągu pierwszych 1-3 dni należy ograniczyć kontakt rąk z twarzą, powstrzymać się od picia alkoholu, przez kilka kolejnych dni nie spać na brzuchu, nie chodzić do sauny, na basen, na plażę i do solarium. Przez 10 dni należy unikać ciężkiej aktywności fizycznej.
 

Przeciwwskazania

Wstrzyknięcia śródskórne nie są wskazane, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki żelu. Procedura jest również zabroniona w przypadku:

 • padaczka;
 • dekompensacja cukrzycy;
 • niska krzepliwość krwi, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • onkologia.

Jeśli na skórze znajdują się rany lub stany zapalne, albo opryszczka w aktywnym stadium, zabieg należy odłożyć do czasu, aż naskórek odzyska swoją integralność.

Przechowywanie i transport 

Filler dla mężczyzn należy przechowywać w miejscu z dala od ciepła i jasnego światła, nie naruszając integralności opakowania. Temperatura - od 1C do 30C ciepła. Nie zamrażać. 
 

Charakterystyka